MAKULATŪRAS VĀKŠANA

Dalībnieki: Vides pulciņa dalībnieki un citi interesenti                                                                                                                                                    Norises laiks: 24.04.2024.

Nu jau tradicionāli mūsu skola iesaistās dažādās vides aktivitātēs.

“Tīrai Latvijai” ir plašākais un vērienīgākais otrreizējo izejvielu vākšanas un vides izglītības aktivitāšu projekts, ko organizē “Zaļā josta”.

Projekta ietvaros “Zaļā josta”, apvienojot tūkstošiem bērnu un jauniešu no visas Latvijas, organizē šo konkursu vides izglītības jomā.

Arī 2023./2024 mācību gadā aicinājām ikvienu skolēnu, skolotāju praktiski iesaistīties  vērienīgajā Vislatvijas aktivitātē,

kuras galvenais vadmotīvs šogad ir - "Domā globāli, rīkojies lokāli".

Dalība konkursā sniedz virkni ieguvumu – ne tikai iespēju būt daļai no valsts mēroga vides projekta, padarot planētu zaļāku, bet arī papildu iespēju pētīt,

izzināt un līdzdarboties otrreizējo izejvielu pārstrādes procesā.

Makulatūras konkursā  ikvienam konkursa dalībniekam par katru savākto makulatūras tonnu tiks dāvāts otrreizēji pārstrādāts papīrs.

Mums izdevās savākt 740kg.

Labos darbus videi turpināsim arī turpmāk!